Безліміт диплінків + наш домен для диплінків

Безліміт диплінків + наш домен для диплінків

Доступ до інструменту тільки за наявності

активної підписки Target PACK

Автор:

Без автора

Напрямок:

Реклама

Функції:

Налаштування

Формат:

Доступ до сервісу

Відео урок

VPN для роботи

Так, в Україні

Мова

RU

Якщо коротко по фактам:

Можливість налаштовувати рекламу, яка буде відкриватися в додатку (наприклад інстаграм), а не в браузері, як завжди. Підтримка інстаграм, фейсбук, тик струм, вконтакте, телеграм, твіттер, ютуб та магазинів додатків. Повний безліміт на посилання Повний безліміт на кліки Наш домен, щоб значно зменшити ризик блокування (фактично до 5%) Тільки з VPN в Україні

Деталі, навіщо це потрібно:

Якщо ви використовуєте посилання за типом https://www.instagram.com/d7wem/ - вони відкриваються у користувача в мобільному браузері (гугл хром, сафарі...). Це стосується як посилань на рекламу, так і просто у вас на сайті.

Як наслідок – користувач потрапляє не звичний додаток інстаграм, де він вже авторизований, а в браузер де для підписки йому потрібно авторизуватися і лише після цього підписатися.

Використання диплінків допомагає зробити посилання безпосередньо на додаток та використовувати його як у рекламі, так і в інших джерелах. Це підвищить конверсію у підписку та взаємодію. Тому, це обов'язковий інструмент для всіх, хто просуває особисті бренди та бізнеси в інстаграм.

Але інстаграм час від часу може банити такі посилання через загальний документ, яким користується велика кількість людей, тому ми додали наш власний домен для вашої зручності та безпеки.