Калькулятор зарплати СММ спеціаліста

Калькулятор зарплати СММ спеціаліста

Доступ до інструменту тільки за наявності

активної підписки Target PACK

Автор:

Даниил Вем

Напрямок:

Робота

Функції:

Підготовка та узгодження, Корисна теорія

Формат:

Калькулятор

Відео урок

VPN для роботи

Так, в Україні

Мова

RU

Якщо коротко по фактам:
Розрахунок зарплати контент менеджера з урахуванням обсягу роботи та типу контенту Розрахунок зарплати трафік менеджера виходячи з обсягу рекламних кампаній та їх специфік Тільки з VPN в Україні
Деталі, навіщо це потрібно:

Новачки в SMM часто стикаються зі складнощами в оцінці вартості своєї роботи, особливо коли йдеться про перших клієнтів. Скільки отримує таргетолог, а скільки – контент-менеджер? А що, якщо у мене не повна зайнятість, а кілька окремих проектів – як правильно оцінити кожен із них? Від чого загалом відштовхуватися?

Для відповідей на ці запитання був створений Калькулятор зарплати SMM-фахівця. Звичайно, ваша реальна зарплата може відрізнятися залежно від умов конкретного роботодавця та ваших особистих якостей, але завдяки калькулятору ви вже зможете сформувати загальне уявлення про вартість послуг на ринку.
У цьому калькуляторі є можливість окремо розрахувати зарплату за послуги контент-менеджера та таргетолога з урахуванням досвіду роботи, кількості завдань і ваших навичок.

Також калькулятор допоможе точніше зрозуміти, що зазвичай входить до обов'язків контент-менеджера та таргетолога, і які напрямки варто підтягнути, якщо вони вам поки що незнайомі.

В Україні сервіс працює лише через VPN.