Цільова аудиторія - детальний аналіз

Цільова аудиторія - детальний аналіз

Доступ до інструменту тільки за наявності

активної підписки Target PACK

Автор:

NA

Напрямок:

До запуску

Функції:

Цільова аудиторія

Формат:

Таблиця

Відео урок

VPN для роботи

Ні

Мова

RU

Якщо коротко по фактам:
Загальні питання щодо проекту 25 детальних питань щодо сегментів цільової аудиторії 23 питання для опису бренду особи
Деталі, навіщо це потрібно:

Розуміння цільової аудиторії продукту, який рекламуємо - необхідна умова для успішної реклами. Адже будь-який продукт (або послуга) створюються для клієнта, а отже, мають вирішувати якусь його проблему. Чим краще ми розуміємо, для кого працюємо, тим точніше можемо сформулювати, який текст буде на креативах, яке відео чи зображення, який стиль комунікації ми вибираємо, яку аудиторію налаштовуємо…

Для того, щоб ви могли зробити це максимально зручно та системно, ми створили таблицю "Цільова аудиторія - Детальний аналіз". Вона складається з трьох основних листів. У першому аркуші - питання про продукт, його сильні та слабкі сторони. У другому – 25 питань про цільову аудиторію, які допоможуть розглянути її з усіх боків та дізнатися людей, для яких ви працюєте, максимально докладно. У третьому – 23 питання про особистий бренд власника компанії, відповіді на які можна використовувати у контенті.

Надалі на дані з цієї таблиці можна спиратися при прийнятті будь-яких рішень у проекті.
Також, якщо у вас або вашого клієнта немає можливості детально описувати цільову аудиторію, радимо почати з таблиці "<a href="https://www.smmcluster.com/target-pack-in-15"><u>Цільова аудиторія - Швидкий старт</u></a>".