Цільова аудиторія - швидкий старт

Цільова аудиторія - швидкий старт

Доступ до інструменту тільки за наявності

активної підписки Target PACK

Автор:

Даниил Вем

Напрямок:

До запуску

Функції:

Цільова аудиторія

Формат:

Таблиця

Відео урок

VPN для роботи

Ні

Мова

RU

Якщо коротко по фактам:
Погодження загальних моментів щодо продукту Узгодження ризиків Опис сегментів цільової аудиторії за чіткими критеріями Архетипи бренду
Деталі, навіщо це потрібно:

Розуміння цільової аудиторії продукту, який рекламуємо - необхідна умова для успішної реклами. Адже будь-який продукт (або послуга) створюються для клієнта, а отже, мають вирішувати якусь його проблему. Чим краще ми розуміємо, для кого працюємо, тим точніше можемо сформулювати, який текст буде на креативах, яке відео чи зображення, який стиль комунікації ми вибираємо, яку аудиторію налаштовуємо…

Невеликі компанії часто не замислюються про свою аудиторію, або вважають, що їхня аудиторія, "все, від 18 до 60", або "айтішники, тому що вони багато заробляють" (а не тому, що продукт дійсно вирішує проблеми айтішників). Тому одним із завдань таргетолога для таких невеликих компаній є допомога з визначенням цільової аудиторії реклами, яка запускатиметься, та продукту загалом.
Для того, щоб ви могли зробити це максимально зручно та системно, ми створили таблицю "Цільова аудиторія - Швидкий старт". У ній перераховані основні питання, відповівши на які ви сформуєте цілісний образ людей, для яких призначений ваш продукт або послуга. Також у таблиці є аркуш “Архетипи”, який допоможе вибрати архетип для вашого проекту та зробити комунікацію більш унікальною та незабутньою.

Саме ця таблиця призначена для експрес-аналізу, однак якщо у вас є більше часу на детальний опис своєї цільової аудиторії - також радимо заповнити таблицю "Цільова аудиторія - Детальний аналіз".

Надалі на дані з цієї таблиці можна спиратися при прийнятті будь-яких рішень у проекті.