⭐ Фотографія: порівняння фотоапарата та телефону

⭐ Фотографія: порівняння фотоапарата та телефону

Доступ до інструменту тільки за наявності

активної підписки Target PACK

Автор:

Анна Зорі

Напрямок:

Дизайн та креативи

Функції:

Корисна теорія

Формат:

Веб сторінка

Відео урок

VPN для роботи

Ні

Мова

UA

Якщо коротко по фактам:
13 пунктів порівняння зйомки на професійний фотоапарат та телефон Можливість вибрати оптимальний варіант для вашого проекту
Деталі, навіщо це потрібно:

Ця таблиця допоможе прийняти виважене рішення, вибираючи між фотоапаратом та телефоном для зйомки контенту у соціальних мережах.
Ключова відмінність між ними полягає в тому, що у фотоапараті висока якість знімка досягається апаратно, тобто за рахунок фізичних характеристик (розмір матриці фотоапарата, характеристики конкретного об'єктива), а в смартфоні – програмно, тобто за рахунок алгоритмів автоматичної обробки фотографії відразу після того , як ви зробили знімок.

Ще 10 років тому технології виробництва смартфонів не дозволяли навіть наблизитися до якості фотоапаратів, і здавалося, що ця прірва непереборна, адже фізичні характеристики смартфона набагато гірші за фотоапарат. Але зараз, як раз за рахунок програмної пост-обробки, смартфони часто виявляються більш вигідним рішенням з точки зору якості, швидкості, зручності.

Наприклад, у деяких сучасних смартфонах є "нічний режим", який при натисканні кнопки "зробити фото" насправді робить відразу серію знімків, аналізує їх, об'єднує в один максимально деталізований, піднімає чіткість зображення, пригнічує шуми (дефекти, які неминуче виникають під час зйомки) у темний час доби). У результаті користувач вже за хвилину отримує якісне фото, яке можна публікувати в соц.мережах.

Проте, в деяких ситуаціях цієї програмної обробки в смартфонах виявляється недостатньо. У таблиці наведено різні характеристики та приклади використання, щоб ви могли співвіднести вибір фотоапарата або телефону для зйомки саме у вашому проекті.