⭐ Щоденні динамічні звіти з реклами (з авто підвантаженням даних)

⭐ Щоденні динамічні звіти з реклами (з авто підвантаженням даних)

Доступ до інструменту тільки за наявності

активної підписки Target PACK

Автор:

Даниил Вем

Напрямок:

Реклама

Функції:

Аналітика, Контроль виконання

Формат:

Таблиця

Відео урок

VPN для роботи

Ні

Мова

RU, UA, EN

Якщо коротко по фактам:
Автоматичний розрахунок ключових показників, починаючи від CPM, закінчуючи ROMI Колірна ідентифікація хороших та поганих результатів Середні показники за місяць Порівняння з попередніми періодами та річна аналітика Автоматичне підвантаження даних із рекламного кабінету Можливість разрахувати метрики (CPM, CPC, ROMI...) з урахуванням податку
Деталі, навіщо це потрібно:

Аналітика рекламних кампаній у рекламному кабінеті часто не показує всієї картини, через що ви можете зробити неправильні висновки щодо ефективності. Почніть з фіксації стратегії та показників щодо них. За допомогою цієї таблиці можна автоматично підвантажувати дані за потрібними вам метриками з рекламного кабінету.

Завдяки формулам ви побачите динаміку зміни ефективності всіх ваших рекламних кампаній за ключовими метриками. Таблиця автоматично проаналізує показники та пофарбує їх у різні кольори для візуального аналізу. Ви побачите, як змінюється ваш CPM (вартість за тисячу показів), CPC (вартість за клік), CTR (відсоток клікабельності), вартість за передплатника, вартість за ліда та вартість за покупку.

Така візуальна аналітика є як у межах місяця, так і в межах року. При цьому порівняння з минулим місяців уже вбудоване в поточний. Це дозволить ще швидше зрозуміти динаміку результатів та швидко змінити свій підхід до реклами.

Ключовим місцем щоденних динамічних звітів з реклами є розрахунок ROMI - окупності з урахуванням чистого прибутку на товари та послуги. Тепер і ви, і ваш клієнт зможете бачити очевидну картину результативності. Тобто, запускаючи рекламу, ви можете побачити дорогу вартість показу та малу кількість кліків, але при цьому хорошу окупність.

Закінчує аналітику прорахунок ефективності вирви. Скільки тих людей, що побачили вашу рекламу, перейшли, скільки залишили заявку і скільки за підсумком купили. Ви можете бачити, на якому етапі ви і ваш клієнт втрачаєте клієнтів, а також середні значення конверії за сезонами.

За підсумками, у цьому звіті у вас буде повна і завжди актуальна, за рахунок авто підвантаження даних, картина ефективності вашої реклами і ви зможете вчасно приймати рішення про її зміну та покращення.